دانلود رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی

دانلود رمان جدید , دانلود رمان عاشقانه , دانلود رمان غمگین
جولای 30, 2019
بازدید : 1124 بازدید

دانلود رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی

در این پست از بیست رمان ، رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی را آماده کردیم.برای دانلود رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمیدر ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی

دانلود رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی

بخشی از رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی:

سهیل برایش گفته بود که دایی مصطفی برای مادرش از دیدارشان گفته و راحت عنوان کرده که سبحان در مقابل او گفته دیگر خانواده ای ندارد و خانواده ی او از این به بعد خانواده ی ریحان است و او عجیب بعد از شنیدن این جمله احساس میکرد که ربط وحشتناکی بین حرف و مدرک عمو با دایی مصطفی است که سعی دارد هر طور شده او را هم از خانواده اش دور کند.

چه بسا که این زمینه های احمقانه نیز برای همین امر بود.

سهیل گفته بود که مادرش بعد از شنیدن این حرف به اصطلاح حالش بد شده و قبل از منتقل شدن به بیمارستان تاکید کرده که به زودی با سبحان و خانواده ی جدیدش تسویه میکند اما در نظر سهیل تمامش بازی بوده. بازی برای کشاندن او با زور و تهدید به سمت خودشان.

هر چه بیشتر از سهیل شنیده بود بیشتر در این فکر فرو میرفت که چرا دایی مصطفی چنین تیرهایی به سمت او پرتاپ کرده و بیشتر مطمئن میشد که یک جای کار بد رقمه لنگ میزند.

با اینکه بخش اعظم دلش میخواست که کنار مادرش باشد و شخصا او را از این فکر نجات دهد اما این حرف های دایی مصطفی عملا برایش حکم جنگ داشت. جنگی که در عین علنی بودن پر از مرموزی های گنگ بود برای همین هم پای رفتنش سست شد.

اینقدر با افکار گوناگون دستو پنجه نرم کرد که با همان وضع به خواب عمیقی فرو رفت. خوابی که پر از تشویش بود. خوابی که اگر نوازشهای پر از عشق ریحان نبود او را غرق وحشت میکرد.

همان نوازشهای نرم و پر از احساس، آرامش کرد و بدون آنکه زحمتی به چشمان بسته اش دهد و بازشان کند همچون بچه هایی که به آغوش مادرشان پناه میبرند خودش را بیشتر به سمت او کشید و دوباره به خواب رفت.

رمان های پیشنهادی :

دانلود رمان پرستار شیطون من

دانلود رمان دردانه از مریم سلطلانی

دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار

دانلود رمان معشوقه فراری استاد از مطهره حیدری

دانلود رمان هیچکس اینجا گم نمیشود از پرن ثابت

20
امتیاز :
دانلود رمان صبح غروب کرده ام از مژگان قاسمی
4.66 از 62 رای
دیدگاهتان را بنویسید