دانلود رمان حکم مستی

دانلود رمان جدید , دانلود رمان عاشقانه
جولای 28, 2019
بازدید : 845 بازدید

دانلود رمان حکم مستی

در این مطلب از سایت بیست رمان ، رمان حکم مستی را آماده کردیم.برای دانلود رمان حکم مستی در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود رمان حکم مستی

دانلود رمان حکم مستی

بخشی از رمان حکم مستی:

این جنگ فقط یک برنده دارد و در این کشمکش امیدوار بودم برنده اش من باشم .جنگ بین امیدواری و نا امیدی . همان که من بر سر دوراهی اش گیر افتاده بودم و با چنگ و دندان میخواستم امیدم را از دست ندهم اما ریسمان نا امیدی هربار بیش از قبل مانند مار دورم چنبره میزد و اجازه نمی‌داد که آینده را روشن ببینم . هر بار در سیاهچاله ای از ترس فرو می رفتم و دفعات بعد سیاه چاله عمیق تر و قدرتمند تر می شد . کاش کسی بود که این اطمینان را می داد که قرار نیست اتفاقی بیوفتد و او باز چشمانش را باز می کند به دنیایی که هر لحظه با یک تولد ، مرگی انتظارت را می کشد. نه نباید شکست می خوردم . امید مانند نوری بود که در اعماق تاریکی نجات بخش روح و روان به هم ریخته ام شده بود .
بعد از کلی حرف زدن و اشک ریختن و حتی خندیدنمان میان همان اشکها زمان به سرعت گذشته بود و ما متوجه اش نشده بودیم .
ساعت از یک گذشته بود . بلند شدم و قبل از تمنا به آشپز خانه رفتم و زیر گاز را خاموش کردم. بوی غذا دلم را مالش میداد. صبح بدون صبحانه و هول به اینجا آمده بودم و این دل ضعفه ام طبیعی بود .
_ به به چه بویی راه افتاده . دست و پنجم طلا …
با صدای خندان تمنا به سمتش برگشتم و لبخندی زدم هر چند که فقط ظاهراً شبیه لبخند بود
با هم وسایل غذا را بیرون بردیم و کنار تخت عزیز روی سفره ای که پهن کرده بودیم چیدیم . عزیز حالش بهتر شده بود . به اصرار خودش کنار ما روی زمین نشست و سه نفری غذا را در آرامش کامل تمام کردیم .بعد از خوردن غذا سفره را جمع کردیم و من شستن ظرفها را به عهده گرفتم .تمنا داروی عزیز را داد و بر اثر خواب آور بودن داروها خوابش برد.

28
امتیاز :
دانلود رمان حکم مستی
3.15 از 33 رای
دیدگاهتان را بنویسید