دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار

دانلود رمان جدید , دانلود رمان عاشقانه
جولای 29, 2019
بازدید : 595 بازدید

دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار

در این پست از سایت بیست رمان ، رمان آخرین برگ روی دیوار را آماده کردیم.برای دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار

دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار

پارت اول رمان آخرین برگ روی دیوار :

نگاهی به کلونی دخترها انداخت و به سمتشان رفت. نزدیک که رسید متوجه حضورش شدند و صحبتشان را قطع کرده و به طرفش برگشتند.‌ سری به نشانه ادب خم کرد و لبخندی به همه زد، اما دختر سیاهپوش نشسته روی صندلی سفید فایبرگلاس را مخاطب قرار داد:
_تسلیت میگم خانم فخار. من همین امروز فهمیدم.
دختر در اولین روز ترم جدید، زیاد تسلیت شنیده بود و کسل‌تر از آن بود که بتواند آداب اجتماعی را رعایت کرده و بدون بروز حس خستگی صحبت کند:
_تشکر.
کمی این پا و آن پا کرد و گفت:

رمان های پیشنهادی :

دانلود رمان معشوقه فراری استاد از مطهره حیدری

دانلود رمان فرش قرمز از هاله بخت یار

دانلود رمان اسطوره

دانلود رایگان رمان ملت عشق

دانلود رمان سرکوب از آی بانو

_راستش مطلب مهمی پیش اومده که باید بهتون بگم؛ تنها!
بعد به دخترهای دور و بر نگاه کرد و با نگاه خواست تنهایشان بگذارند. دخترها نگاه پر حرفی بین هم رد و بدل کردند و بلند شدند و سر میز دیگری رفتند. با رفتن یا دک کردن دخترها روی صندلی روبه‌روی خانم فخار نشست و کمی صندلیش را کج کرد تا میله سایبان وسط میز مزاحم دیدش نباشد.

از وقتی دکتر اکبری رئیس دانشکده شده بود تعدادی میز و صندلی در فضای سبز حیاط قرار داده شده بود که در کنار بوفه محقر دانشکده حس کافی‌شاپ را تداعی می‌کرد . میز و صندلیها گاها توسط پرندگان نقاشی می‌شدند، اما دانشجوها با اشتیاق شخصا تمیزشان کرده و با لذت وافر از آن استفاده می‌کردند. سیاست دکتر اکبری این بود که دانشجوها به جای رفتن به پارک‌ها و کافی‌شاپ‌‌های اطراف در همان محوطه دانشکده با هم گفتگو داشته باشند و به خاطر خط قرمزهای اخلاقی دانشکده، مجبور به رعایت یک سری نکات باشند.

رمان آخرین برگ روی دیوار بصورت آنلاین می باشد.

برای خواندن رمان آخرین برگ روی دیوار در کانال زیر عضو شوید.

https://t.me/yaddashthaye_manvato

16
امتیاز :
دانلود رمان آخرین برگ روی دیوار
4.5 از 4 رای
دیدگاهتان را بنویسید