دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی

دانلود رمان جدید , دانلود رمان عاشقانه
جولای 28, 2019
بازدید : 332 بازدید

دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی

در این مطلب از سایت بیست رمان ، رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی را آماده کردیم.برای دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی

دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی

بخشی از دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی:

چرا نمی‌شد؟ کافی بود لب تر کند و بگوید که دوستم دارد تا بی‌خیال هر چه خوانندگی بود، شوم.
– یارا من یه رویایی دارم. خب؟ به خاطر اون رویا، قید همه چیزمو زدم. قید مادرمو… قید دیدن عروسی پردیسو. قید بودن کنار فردوس وقتی پدر می‌شه رو. از رادیو با اون همه سابقه‌ی کاریم استعفا دادم. به پیشنهاد آفرین خانم که منو از مال دنیا بی‌نیاز می‌کرد نه گفتم. من اگر بخوام تو روی کسری وایستم، باید بی‌خیال رویام بشم. اینکه می‌گه کارشو با زندگی خصوصیش قاتی نمی‌کنه فقط در حد شعاره. مطمئنم که منو بیرون می‌کنه. امروز کنارش حالم بد بود یارا. می‌دونم می‌فهمی چی می‌گم و منظورم از حال بد رو درک می‌کنی.
لحظه‌ای پلک روی هم گذاشت و لب تر کرد. فکش لرزید و پرغیظ و دلخور گفت:
– یعنی چی؟ یعنی می‌خوای بهش پا بدی؟
سر به زیر شدم. تیر خلاص را روی قلبم نشانه رفتم و ماشه را چکاندم.
– من نه بهش پا دادم و نه می‌دم. ولی خودمو از دستش خلاص می‌کنم اگر تو… تو…
نمی‌دانستم چطور ادامه دهم. چشمانم پر و خالی شد و سرم را بالا بردم. با دیدگان تارم زل یارا شدم و قید هرچه غرور بود را زدم:
– تو اصلاً منو دوست داری؟
حالت چهره‌اش عوض شد. با دهان باز نگاهم کرد و پس از چند ثانیه از جایش برخاست. پلک‌هایم را روی هم فشردم و کل صورتم خیس از اشک شد. جرأت چشم باز کردن نداشتم. تشک روی تخت شیده تکانی خورد و فهمیدم که یارا کنارم جای گرفته است. گرمای انگشتانش را روی موهایم حس کردم و بعد، سرم را روی شانه‌اش گذاشت. لای چشمانم را باز کردم و دیدم که سرش را خم کرده بود و به صورت من نگاه می‌کرد. همانطور که روی موهایم را نوازشگرانه دست می‌کشید، گفت:
– وقتی آدم عاشق یه نفر می‌شه که دلش شکسته، باید صبر کنه تا مستأجر قبلی از خونه‌ی قلب اون آدم اثاث‌کشی کنه و بره. وگرنه ممکنه اون طفلکِ دل‌شکسته، تو رو از سر تنهایی انتخاب کنه. من نمی‌خواستم تو منو به خاطر اینکه تنها شدی انتخاب کنی. اگر تا حالا به زبون نیاوردم، فقط واسه این بود.

16
امتیاز :
دانلود رمان حس بهشت از بهاره زعفرانی
4.5 از 4 رای
دیدگاهتان را بنویسید